درباره ما

بازرگانی آلیش ور واردات محصولات شرکت زیرکار را از اواسط سال 1400 آغاز نموده و با توجه به تجربه طولانی در زمینه بهترین بوته های ریخته گری که در این مدت داشته است، این بازرگانی با بررسی سابقه واردات این بوته ریخته گری متوجه شد که وارد کننده هایی که تا به امروز این محصول را وارد می کردند به صورت سنتی و غیر تخصصی آن را به مشتری عرضه می نمودند که این موضوع باعث ناراحتی و عدم رضایت عده ای از مصرف کنندگان محترم گردیده است. برای مثال مشتری هایی که برای مصرف آلومینیوم، مس، خاک طلا، اکسید روی و غیره درخواست خرید داشتند، فروشنده ها بوته ریخته گری که موجود دارند را بدون توجه به نیاز مشتری معرفی می کنن و فقط به فکر افزایش فروش هستن و متاسفانه هیچگونه مشاوره ای در زمینه پیش گرم و نوع سوخت مصرفی و دیگر نکات لازم در جهت استفاده بهینه به مشتری نمی دهند. ولیکن این بازرگانی همواره کوشیده است با مشاوره و ارسال دفترچه راهنما نحوه استفاده از بوته بهترین خدمات را به مشتریان محترم عرضه نماید.

شرکت بوته ریخته گری زیرکار با مسئولیت محدود(زیرکار) یک شرکت دارای گواهینامه های ISO است که در منطقه صنعتی مهسانا در استان گجرات کشور هندوستان واقع شده است. این شرکت به ساخت نسوزهای مختلف برای صنایع آهنی و غیر آهنی از سال 1999 مشغول است. این شرکت طرف های تجاری، شعب و مشتریان گسترده ای در هندوستان و سراسر جهان دارد.

زیرکار سازنده انواع محصولات نسوز از قبیل بوته های سیلیکون کاربایدی، بوته های گرافیتی، استوپرها، اسلیوها، کانورتور سگمنت ها، لاینرها، ظرف های بریز، مافل رینگ و غیره است. هر محصول با توجه به نیازهای مشتری، به روش تولید مخصوص به خود تولید می شود

این محصولات گسترده، کاربردهای زیادی در جابجایی مذاب فلزاتی چون مس، برنج، آلومینیوم، طلا، نقره، چدن، فولاد و روی دارند. نیازی به یادآوری نیست که هرکدام از این کاربردها چه اهمیتی می توانند داشته باشند.

شرکت زیرکار علاوه بر تامین نیاز این محصولات برای بازار داخلی هند، در کنار آن این محصولات به 40 کشور جهان صادر می شود.

با موفقیت های به دست آمده با کارهای مهندسی و کارشناسی، توانسته است به کیفیت بسیار بالایی دست یابد و سپس زیرکار تصمیم به تولید محصولات جدید در زمینه نسوزهای مورد نیاز در صنعت ریخته گری پیوسته نیز گرفته است.

با توجه به ماشین آلات پیشرفته درکارخانه ای بسیار مجهز شهر مهسانا، ایالت گجرات هند، این شرکت پیشرو داشتن بهترین ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز برای ساخت انواع نسوز است.

شرکت زیرکار برای کسب دانش فنی بیشتر در زمینه ساخت، کاربرد و بازاریابی از زبده ترین مشاوران بهره می گیرد. در این پروسه، زیرکار تیم ویژه ای در خصوص تحقیق و توسعه و کیفیت به خدمت گرفته است و از آن ها در زمان های نیاز بهره می گیرد.

چشم انداز زیرکار این است که در سه سال آینده به لحاظ کیفیت، پایداری، خدمات و رضایت مشتری به بالاترین سطح ممکن برسد و حرف اول را در بازار بزند.

این بازرگانی آماده اعطای نمایندگی به عاملین معتبر و فعال در سر تا سر ایران است.

بازرگانی آلیش ور در سال 1375 فعالیت خود را در عرصه واردات ماشین آلات و ابزارآلات صنعت ریخته گری آغاز نمود و در جهت رفع نیازهای صنعت گران حوزه ریخته گری اقدام به واردات بوته ریخته گری و ابزارآلات از تولیدکنندگان به نامی نموده است. این بازرگانی از سال 1397 نمایندگ انحصاری محصولات شرکت مورگان را جهت معرفی بهتر و ارایه خدمات بیشتر به مصرف کنندگان عزیز را اخذ نموده است.

میدان ونک، خیابان برادران شریفی،برج خشایار (پلاک 42)، واحد 402

02188653100

info@alishver.ir

تمامی حقوق این وب‌سایت نزد بوته ریخته گری مورگان - بازرگانی یوسفیان محفوظ می‌باشد