تاریخچه مورگان

تاریخچه مورگان


.

.

در طی یک قرن و نیم از نوآوری مستمر، شرکت مورگان ادونسد متریالز، نامی شناخته شده در محصولات ریخته‌گری و بوته‌ ریخته گری بوده است. قدمت این شرکت به سال 1856 برمی‌گردد زمانی که شش برادر مورگان در باترسی، بخشی از لندن کنونی، شروع به ساختن بوته‌ های ریخته‌ گری گرافیتی نمودند که به نام خودشان به ثبت رسید.

شرکت مورگان توسعه و بهبود توانایی تکنولوژی خود را مدیون تحقیق‌ در سطح جهان و نیز توسعه محصولاتشان هستند و دلیل اصلی رشد شرکت بازارهای متنوعی می باشد که در اختیارشان است.

سنت نوآوری و موفقیت

شرکت مورگان به عنوان رهبر و پیشرو در صنعت ریخته گری و تامین‌کننده بوته‌های ریخته‌گری و مواد اولیه مصرفی برای صنایع فلزی شناخته می شود. این شرکت با داشتن مراکز تولید و توزیع در برزیل، چین، هند و آلمان و مراکز توزیع بیشتر در ایالات متحده، مکزیک، آمریکای جنوبی، آسیا و در حال حاضردر ایران (انحصارا در اختیار بازرگانی آلیش ور) توانایی پاسخگویی سریع به نیازهای مشتری در سراسر جهان را دارید.


گسترده‌ترین خط تولید بوته ریخته‌گری

مورگان با دارا بودن خط تولید گسترده برای انواع اندازه‌ها و شکل‌های بوته‌های ریخته‌گری، قادر است محصولاتی را تولید کند که در تولید آن‌ها از موادی استفاده شده که با دقت انتخاب شده‌‌‌اند و دقیقاً مطابق با مشخصات و کارکردی است که هر مشتری در زمینه ذوب فلز، نگهداری یا انتقال آن نیاز دارد. علاوه بر این، بوته‌های ریخته‌گری تولیدی مورگان در کلاس جهانی، توسط طیف گسترده‌ای از سایر محصولات سرامیکی پشتیبانی می‌شود که برای کارایی بیشتر عملکرد ریخته‌گری فلزات، طراحی شده‌اند. به لطف هم‌افزایی دقیق با گروه مورگان و تلاشهای مستمر برای توسعه محصول‌مان، مشتریان ریخته‌گری فلز می‌توانند مشتاقانه منتظر محصولات جدید و نوآورانه‌ای باشند که برای به حداکثر رساندن بهره‌وری، طراحی خواهند شد.

این بازرگانی آماده اعطای نمایندگی به عاملین معتبر و فعال در سر تا سر ایران است.

بازرگانی آلیش ور در سال 1375 فعالیت خود را در عرصه واردات ماشین آلات و ابزارآلات صنعت ریخته گری آغاز نمود و در جهت رفع نیازهای صنعت گران حوزه ریخته گری اقدام به واردات بوته ریخته گری و ابزارآلات از تولیدکنندگان به نامی نموده است. این بازرگانی از سال 1397 نمایندگ انحصاری محصولات شرکت مورگان را جهت معرفی بهتر و ارایه خدمات بیشتر به مصرف کنندگان عزیز را اخذ نموده است.

میدان ونک، خیابان برادران شریفی،برج خشایار (پلاک 42)، واحد 402

02188653100

info@alishver.ir

تمامی حقوق این وب‌سایت نزد بوته ریخته گری مورگان - بازرگانی یوسفیان محفوظ می‌باشد