بوته ریخته گری – بوته گرافیتی – بوته ریخته گری مورگان – بوته گرافیتی مورگان

بوته گرافیتی مورگان

مدیر یکشنبه 1400/04/13
بوته گرافیتی مورگانبوته گرافیتی مورگان که با نام های تجاری Sigma HT وSalamander  شناخته و توسط بازرگانی یوسفیان به بازار عرضه می شوند.


بوته گرافیتی مخصوص ذوب فلزاتی هم چون خاک طلا، مس، برنج، روی، سرب، قلع و... است. بوته گرافیتی مورگان با روش ایزو استاتیک (فشردکی با جک های بسیار قدرتمند هیدرولیکی به همراه قالب های مخصوص انعطافی) تولید می شوند.


بنابراین بوته ریخته گری Sigma HT و Salamander دارای فشردگی مولکولی بسیار بالایی هستند که باعث می شود با سرعت بیشتری حرارت را منتقل کنند. دلیل این امر، فشردگی یکسان و بسیار زیاد مولکولی بوته گرافیتی می باشد که این عامل باعث طولانی تر شدن عمربوته ریخته گری نیز می شود.


فشردگی مولکولی بوته ریخته گری گرافیتی سبب کوتاه شدن هر سیکل ذوب می شود. این جمله به این معناست که بوته ریخته گری گرافیتی نسبت به دیگر بوته های ریخته گری، مقدار ثابتی از فلز را در مدت زمان کوتاه تری ذوب می نماید.


حال ممکن است با خود بگویید این ویژگی چرا در بوته ریخته گری مفید است؟


سیکل های طولانی مدت ذوب، باعث سوختن فلز می شوند و این مدت زمان طولانی،بازدهی کارگاه های ریخته گری را نیز پایین می آورند. یعنی به خاطر سوختن فلز با ارزش، ریخته گر ها بیش از چندین برابر نرخ خرید بوته ریخته گری متضرر می شوند و به خاطر مدت زمان طولانی هر سیکل ذوب تعداد دفعات کمتری می توانند مذاب بگیرند، حال آن که استفاده از بوته گرافیتی سبب صرفه جویی در حقوق کارکنان، سوخت و برق شده و هم چنین افزایش راندمان تولید بر اساس سرمایه را در پی دارد که سود بیشتری عاید مصرف کنندگان این نوع بوته ریخته گری می نماید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بوته های ریخته گری گرافیتی می توانید مستقیما با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.


این بازرگانی آماده اعطای نمایندگی به عاملین معتبر و فعال در سر تا سر ایران است.

بازرگانی آلیش ور در سال 1375 فعالیت خود را در عرصه واردات ماشین آلات و ابزارآلات صنعت ریخته گری آغاز نمود و در جهت رفع نیازهای صنعت گران حوزه ریخته گری اقدام به واردات بوته ریخته گری و ابزارآلات از تولیدکنندگان به نامی نموده است. این بازرگانی از سال 1397 نمایندگ انحصاری محصولات شرکت مورگان را جهت معرفی بهتر و ارایه خدمات بیشتر به مصرف کنندگان عزیز را اخذ نموده است.

میدان ونک، خیابان برادران شریفی،برج خشایار (پلاک 42)، واحد 402

02188653100

info@alishver.ir

تمامی حقوق این وب‌سایت نزد بوته ریخته گری مورگان - بازرگانی یوسفیان محفوظ می‌باشد